WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Funkcionalita SmartStock.WMS

Crossdocking

Po provedení příjmu zůstává zboží v prostoru příjmu do doby než je provedeno zaskladnění. Pokud nastane požadavek na doplnění vychystávacího místa či vykrytí zakázky zbožím, které je umístěno v prostoru příjmu, je prioritně odebíráno přímo odsud a vynechá se tak proces zaskladnění. Systém může sám označit a zablokovat vhodné zboží pro crossdocking nebo jej může označit dispečer v rámci příjmu. Zboží tak zůstane v příjmové oblasti než bude přímo vyskladněno na danou objednávku.

Kitting

Funkce "kitting" umožňuje v rámci skladu provádět kompletaci komponent do celků nebo-li kitů. Kit reprezentuje sestavu položek, komponent různého množství, které mají být vychystány jako jeden celek. SmartStock.WMS podporuje import takových sestav, kitů, z informačního systému, označování kitů identifikační produktovou etiketou a další manipulaci již s touto nově vzniklou sestavou. Systém umožňuje monitorovat kity v celém procesu průchodu skladem, podrobně definovat parametry kitu, rozšířit povinné a nepovinné položky v kitu a specifikovat jejich pořadí. V rámci kittingu lze sestavovat i tzv. dynamické kity, což jsou kity se stejným označením, ale odlišným obsahem.

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky