WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Hardware pro SmartStock.WMS

Architektura systému postavená na telnet server / klient je zárukou nezávislosti na výrobci a typu mobilních terminálů. Aplikaci je možno provozovat na většině vyráběných bezdrátových terminálů. Podmínkou je podpora telnet klient VT100/220, rozměry displeje minimálně 20 znaků x 16 řádků a klávesnice vybavená funkčními klávesami F1 až F10. Tyto podmínky splňuje většina mobilních terminálů všech předních světových výrobců jako Datalogic, Motorola (Symbol), Intermec, LXE, Psion-Teklogix, HHP.

V současné době je vývoji grafická verze pro terminály s operačním systémem WinCE.NET. Tato verze přinese novou úroveň ovládání aplikace, ergonomie i funkcionality.

SmartStock.WMS má v sobě implementovánu špičkovou technologii pro podporu tisku etiket a čárových kódů, která umožňuje do systému začlenit libovolnou termotransferovou či laserovou tiskárnu od kteréhokoli výrobce.

Aplikační a databázový server s OS Windows 2000/2003 a MS SQL 2000-2005 je nutno dimenzovat dle maximálního počtu uživatelů systému SmartStock.WMS. Aplikace Warehouse Management System se po implementaci stává vždy kritickou podnikovou aplikací, kde i její krátkodobá nedostupnost je nežádoucí. Z toho důvodu je nutno věnovat patřičnou pozornost serverovému systému, jeho spolehlivosti a dostupnosti.

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky