WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

O společnosti BARCO

Společnost Barco s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1993. Zaměřuje se úzce na oblast integrace technologie čárových kódů do podnikových informačních systémů a na systémy sběru dat. Jako systémový integrátor v této oblasti nabízí Barco komplexní portfolio služeb - analýzu a návrh řešení, dodávky a instalace mobilních terminálů, snímačů čárových kódů a jejich příslušenství, vývoj programového vybavení pro terminály, vývoj zákaznického software pro sběr a zpracování dat z terminálů, dodávky tiskáren čárových kódů a jejich začlenění do systému, tisk etiket, dodávky spotřebního materiálu a autorizovaný servis.

Společnost Barco disponuje vlastním vývojářským softwarovým týmem, který je shodně s celkovou strategií společnosti specializován na problematiku mobilního sběru dat, technologií čárového kódu a logistického software. Po technologické stránce je využíváno nejnovějších vývojových nástrojů Microsoft a komponent předních vývojářských firem. Moderní programovací nástroje, schopnost týmové práce, pokročilé technologie modelování a objektové technologie jsou zárukou úspěchu i velkých softwarových projektech.

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky