WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Implementace systému SmartStock.WMS ve společnosti Dorint
Dorint, a.s. Implementace systému pro řízení skladů SmartStock.WMS. Systém, který je zaveden ve skladech v Brně, Praze a Liberci, poskytuje uživateli komfortní řešení skladových operací s využitím mobilních terminálů a řadu důležitých informací pro dohled nad průběhem zakázky a obecně o výkonnosti skladu. Skladníci používají mobilní terminály Motorola, bezdrátová síť je řešena prvky HP ProCurve (Colubris Networks). Data jsou automaticky přenášena do podnikového systému RIS (dodavatel – SAUL IS).
Popis společnosti:
Prodej koupelnového nábytku a vybavení

Lokalita:
Praha, Brno, Liberec
Technologie:
Mobilní terminály Motorola/Symbol, Bezdrátové sítě Colubris


SmartStock.WMS - online řízení skladu ve společnosti ADIP
ADIP, spol. s r.o. SmartStock.WMS - on-line řízení skladových operací pomocí mobilních terminálů, založené na jednoznačné identifikaci zboží, palet a paletizačních míst čárovými kódy. Systém řeší příjem zboží, skladové pohyby, vychystávání a expedici zakázek v reálném čase. On-line komunikace s IS VOIS5. Mobilní terminály Motorola, RF síť HP ProCurve (Colubris Networks), tiskárny čárového kódu Argox.
Popis společnosti:
Prodej náhradních dílů pro nákladní vozy

Lokalita:
Březnice u Zlína
Technologie:
Mobilní terminály Motorola/Symbol, Bezdrátové sítě Colubris, Tiskárny štítků Argox

« zpětvpřed »
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky