WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Vlastnosti systému SmartStock.WMS

Hardwarová nezávislost

Architektura systému postavená na telnet server / klient je zárukou nezávislosti na výrobci a typu mobilních terminálů. Aplikaci je možno provozovat na jakémkoli bezdrátovém terminálu, který podporuje telnet, podporuje funkční klávesy F1 až F10 a má rozměry displeje alespoň 20 znaků x 16 řádků, např. Datalogic, Motorola (Symbol), Intermec, LXE, Teklogix, HHP.

Flexibilita

Důležitou vlastností moderního informačního systému je schopnost přizpůsobit se procesům uživatele. O Warehouse Management Systému to platí dvojnásobně, neboť logistické procesy a zvyklosti uživatelů se velmi výrazně liší a to i v rámci stejné branže. SmartStock.WMS v tomto směru nabízí unikátní flexibilitu, neboť základní filozofie je postavena na existenci vývojového jádra, jehož dokumentace je dostupná pro implementační a vývojové partnery. Takto je možno velmi efektivně pozměnit či doplnit požadovanou funkcionalitu na implementační úrovni. Do systému jsou rovněž začleněny unifikované nástroje pro tvorbu balicích listů, adresních a jiných etiket. Tyto změny je možno provádět na implementační či dokonce uživatelské úrovni.

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky