WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Přesná skladová evidence v reálném čase

Zajištění zpětné dohledatelnosti, minimalizace ztrát materiálu a zboží

  • Evidence všech operací a podrobné informace o tom, kdo a kdy danou operaci provedl
  • Sledování detailních parametrů operací a zboží, snadné dohledání zjištěných rozdílů
  • Detailní a přesná evidence zaručuje přehled nad stavem skladu, kontrolu práce skladníků a minimalizaci ztrát zboží
Všechny skladové operace a pohyby zboží jsou systémem zaznamenávány v reálném čase a v místě jejich vzniku.

Uživatel má proto vždy k dispozici absolutně přesné údaje o stavu zboží na skladě včetně výrobních šarží, sériových čísel a expiračních dob. Systém eviduje nejenom kde se ve skladě zboží aktuálně nachází, ale i na kterých konkrétních nosičích (paletách) je umístěno.

Uživatel disponuje přesnými a aktuálními údaji o všech skladových operacích, stavu objednávek, zboží na skladě či o vytížení pracovníků. SmartStock.WMS poskytuje nástroje s jejichž pomocí mohou být vytvářeny nejrůznější statistiky a sestavy nad aktuálními i historickými daty.

Je možno sledovat a vyhodnocovat výkonnost jednotlivých pracovníků, průtok zboží skladem, obrátkovost zboží i průměrné stavy, stejně jako analyzovat jednotlivé skladové procesy nebo vytíženost skladu či jeho jednotlivých skladových lokací.

Přesná a aktuální skladová evidence mimo jiné minimalizuje riziko ztráty či zcizení zboží nebo toho, že zboží nebude vyskladněno včas a uplyne jeho expirační či záruční doba. V neposlední řadě dochází k přesnějšímu materiálovému plánování, ke snížení objemu prostředků vázaných v minimální či nouzové zásobě a zároveň i k efektivnějšímu využití skladovacích prostor.

Ukázka Reportu: SmartReport – Detail objednávky

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky