WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

O společnosti BARCO

Díky partnerství s předními světovými výrobci hardware jako je Datalogic, Unitech, Zebra, Argox, Intermec, Colubris, Proxim nabízí společnost Barco produkty, které jsou skutečnými špičkami v oboru.

Dlouhodobé zkušenosti v oboru se staly základem pro vývoj vlastního špičkového řešení pro on-line řízení skladů – Warehouse Management System SmartStock.WMS, který se stal vlajkovým produktem společnosti. Vyznačuje se především otevřeností, univerzálností a flexibilitou, která umožňuje rychlou implementaci do většiny systémů a typů skladů.

Důležitou aktivitou společnosti je distribuce technologií bezdrátových sítí, která se opírá o zkušenosti z instalací bezdrátových sítí pro řízení skladů. V této oblasti Barco úzce spolupracuje s leadery v oboru bezdrátových sítí – společnostmi Proxim a Trango Broadband System.

Základní kapitál společnosti je 20 000 000 Kč. Prostřednictvím pobočky je Barco aktivní i na slovenském trhu.Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky