WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů míří na ruský trh

Uh. Hradiště, 20.7.2006

Společnost Barco uzavřela partnerskou smlouvu se společností INWATECH, ruským integrátorem warehouse management systémů, o zastoupení systému SmartStock.WMS pro online řízení skladů na ruském trhu.

Společnost Barco po několikaletém vývoji systému SmartStock.WMS učinila další krok k rozšíření sítě implementačních partnerů a expanzi na zahraniční trhy. Společnost Inwatech se specializuje na systémy pro automatizaci a řízení skladů, distribučních a logistických center nejen na ruském trhu, ale i trzích bývalé ruské federace. Další potenciál této spolupráce přiblížil ing. Miroslav Pípal, jednatel společnosti Barco: „Inwatech je v oblasti implementace WMS systémů velmi zkušenou společností, proto jsme touto spoluprací velmi potěšeni. Očekáváme, že zkušenosti z dynamického ruského trhu uplatníme při expanzi na další zahraniční trhy.“

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč. Společnost má certifikát ISO9001:2001.

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.

O společnosti Inwatech

Inwatech, dceřinná společnost holdingu Rial Systems, se úzce specializuje na oblast skladové logistiky a optimalizace skladů s využitím systémů pro řízení skladů (WMS), zařízení a technologií pro automatizaci skladových operací a logistických procesů ve skladech. Inwatech v této oblasti nabízí komplexní portfolio služeb od projektování a modelování skladů, návrhu a analýzy skladových procesů, po výběr, dodávky technologií, integrace systému do podnikového IS, školení personálu a technické podpory. Sídlo společnosti Inwatech je v Moskvě.

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky