WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Warehouse Management System SmartStock.WMS je po Česku, Slovensku a Rusku dostupný již ve čtvrté zemi

Společnost Barco uzavřela partnerskou smlouvu se společností JSC „Intelligent Solutions Systems“, litevským integrátorem čárových kódů a dodavatelem pokladních systémů, o zastoupení systému SmartStock.WMS pro online řízení skladů na území Litvy.

Společnost Barco v krátkém časovém intervalu podepsala další partnerskou smlouvu, tentokrát se společností JSC „Intelligent Solutions Systems“ specializující se na integraci čárových kódů a pokladních systémů v pobaltském regionu. Systém SmartStock.WMS je tedy po Česku, Slovensku a Rusku dostupný již ve čtvrté zemi v regionu střední a východní Evropy.

Prezentaci systému SmartStock.WMS pro řízení skladů v reálném čase můžete navštívit v rámci veletrhu INVEX 2006, který se koná ve dnech 9. - 13. 10. 2006 na výstavišti v Brně. Stánek společnosti Barco je umístěn v pavilonu V, stánek č. 91.

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč.Společnost má certifikát ISO9001:2001.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky