WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Warehouse Management System SmartStock.WMS bude řídit sklady v Bulharsku

Uh. Hradiště, 4.6.2007

Společnosti Barco, integrátor v oblasti RFID a čárových kódů, a SystemGroup Bulgaria, dodavatel IT řešení pro retail, dopravu a logistiku, uzavřeli partnerskou smlouvu o zastoupení systému SmartStock.WMS na bulharském trhu.

V krátkém časovém horizontu společnost Barco uzavřela další partnerskou smlouvu o zastoupení systému SmartStock.WMS v zahraničí. Partnerem společnosti Barco pro bulharský trh se stala společnost SystemGroup Bulgaria, dodavatel komplexních IT řešení pro automatizaci a řízení procesů v oblasti průmyslu a výroby, retailu , dopravy, logistiky a řízení skladů a poskytovatel IT řešení v oblasti integrace čárových kódů, RFID, bezdrátových sítí, mobilních terminálů, POS, vážících, balících a pokladních systémů. Síť implementačních partnerů systému SmartStock.WMS se tak rozšířila na bulharský trh.

„Budování naší partnerské sítě v zahraničí je důležitým předpokladem pro expanzi systému a jeho dostupnosti na trzích v zahraničí. Díky našim partnerům v těchto zemích můžeme současným i budoucím zákazníkům zaručit bezproblémovou implementaci systému, kvalitu poskytovaných služeb a nezbytnou technickou podporu“, zdůraznil Miroslav Pípal, jednatel Barco. O komentář ke spolupráci jsme požádali Marii Mitevovou, sales manažerku pro logistické systémy ze společnosti SystemGroup: „Bulharský logistický trh se stále ještě vyvíjí. Proto potřebujeme WMS systém, který lze snadno a rychle lokalizovat a implementovat u zákazníka. Věříme, že SmartStock.WMS splňuje potřeby našeho trhu díky svému intuitivnímu interface, flexibilitě systému a konkurenceschopné cenové strategii.“


Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

Maria Miteva
Sales Manager for Logistics Market
System Group Bulgaria Ltd.
tel: +359 2 8686047
email: m.miteva@systemgroupbulgaria.com
www.systema.com.ua

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč. Společnost má certifikát ISO9001:2001.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz

O společnosti SystemGroup Bulgaria

Společnost SystemGroup Bulgaria je součástí mezinárodní skupiny SystemGroup, dodavatele komplexních IT řešení pro automatizaci a řízení procesů v oblasti průmyslu a výroby, dopravy, logistiky a řízení skladů, retailu, bankovnictví, farmacie, gastronomie a hotelnictví. Společnost SystemGroup se specializuje na systémy na bázi čárových kódů, RFID, tiskáren etiket, mobilních terminálů a snímačů, bezdrátových sítí, POS systémy, pokladní, vážící a balící systémy, bezpečnostní systémy, značící a etiketovací stroje. Na trhu IT technologií působí již od roku 1994. Sídlo společnosti je v Kievě. Společnost má své pobočky na území Ukrajiny, Ruska, Moldávie a Bulharska. Firma disponuje širokou sítí autorizovaných distributorů a systémových integrátorů.
www.systema.com.ua
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky