WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Warehouse Management System SmartStock.WMS bude řídit sklady společnosti Intersnack

Uh. Hradiště, 27.7.2007

Společnosti Barco, integrátor v oblasti RFID a čárových kódů, a INTERSNACK a.s., výrobce slaných snacků, uzavřeli smlouvu o implementaci systému SmartStock.WMS pro řízení skladů.

Společnost INTERSNACK patří mezi vedoucí společnosti v oblasti výroby a distribuce bramborových lupínků, specialit, slaného pečiva, oříšků a popcornu. Společnost Intersnack od systému očekává výrazný posun v přesnosti práce skladníků, minimalizaci chyb při vychystávání zboží a dodržování obchodních pravidel nezbytných pro přesné a správné vykrytí objednávek zákazníků a jejich 100% spokojenost.

Kontakt:

Tomáš Kubíček, Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč. Společnost má certifikát ISO9001:2001.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz

O společnosti Intersnack

Společnost INTERSNACK a.s. je výrobcem slaných snacků, vedoucí pozici zaujímá v kategoriích bramborových lupínků, specialit, slaného pečiva, oříšků a popcornu. Tyto produkty jsou nabízeny pod čtyřmi obchodními značkami – Bohemia, Chio, Wolf a Pom-Bär. V roce 1999 společnost obdržela ocenění ISO 9001 jako důkaz dodržování vysokých a náročných standardů kvality. Společnost INTERSNACK a.s. je dceřinou společností mezinárodní společnosti Intersnack GmbH, která patří k největším v Evropě.
www.intersnack.cz
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky