WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Společnost Tatranská mlékárna se rozhodla pro implementaci warehouse management systému SmartStock.WMS

Uh. Hradiště, 2.8.2006

Společnost Barco, s.r.o. podepsala smlouvu o zavedení warehouse management systému SmartStock.WMS pro online řízení skladů se společnosti Tatranská mlékárna a.s., známou výrobou mléčných výrobků pod značkou TAMI.

Společnost TAMI patří mezi největší mlékárenské společnosti na Slovensku a její produkty jsou spotřebitelům známé také v České republice. Hlavním motivem pro implementaci Warehouse Management Systému pracujícím v reálném čase jsou zejména požadavky na zajištění zpětné dosledovatelnosti výrobků, přesnou skladovou evidenci a vytvoření online přístupu k přesným a spolehlivým informacím s možností sledování výrobků až na úroveň jednotlivých šarží a exspirací.

Nárůst skladových položek v distribučním skladu vytváří vysoké nároky na skladníky, kteří při provádění skladových operací jen stěží dokáží sledovat různé parametry a požadavky na zakázky od odběratelů. Zejména z tohoto důvodu společnost TAMI očekává výrazný posun v přesnosti práce skladníků, minimalizaci chyb a záměn při provádění skladových operací a hlídání obchodních pravidel nezbytných pro zajištění pružné reakce na objednávky zákazníků.

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána výhradně pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz

O společnosti Tatranská mliekareň / Tatranská mlékárna, a.s.

Společnost Tatranská mlékárna a.s., patří mezi největší zpracovatele mléka na Slovensku. Produktové portfolio společnosti tvoří více jak 80 výrobků - konzumní a trvanlivá mléka, kysané mléčné výrobky, plísňové sýry, smetany, másla, tvarohy, tvarohové speciality a pudingy, mléčné dezerty a nápoje. Tatranská mlékárna je vlastníkem několika ochranných známek. Kvalita výrobků Tatranské mlékárny je oceňována na významných potravinářských sympoziích. Všechny mléčné výrobky Tatranské mlékárny jsou dnes zastřešeny úspěšnou značkou TAMI. Sídlo společnosti se nachází v podtatranské oblasti v královském městě Kežmarok. V roce 2002 vznikla dceřinná společnost Tatranské mlékárny v České republice pod zktatkou TAMIB. Firma zaměstnává 170 zaměstnanců. Základní jmění společnosti je 133 mil. Sk.
www.tami.sk
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky