WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Společnost Globo Eastern Europe zavádí systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů v novém distribučním centru v Levicích

Uh. Hradiště, 1.8.2006

Společnost Globo Eastern Europe s.r.o., se sídlem na Slovensku uzavřela smlouvu se společností Barco o implementaci systému SmartStock.WMS pro řízení skladových operací v reálném čase.

Nové distribuční centrum společnosti Globo Eastern Europe s kapacitou 11.000 paletových míst se nachází v průmyslovém parku Levice – Geňa. Rozhodnutí o zavedení kompletního warehouse management systému vychází z nároků společnosti Globo na moderní logistiku a způsoby skladování. Od zavedení systému SmartStock.WMS vedení společnosti Globo očekává zejména zavedení přesné skladové evidence a přehledu o stavu skladových operací v reálném čase, eliminace chyb a záměn zboží a zrychlení procesu vychystávání.

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána výhradně pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz

O společnosti Globo

Společnost Globo Eastern Europe s.r.o., se sídlem na Slovensku je součástí mezinárodní skupiny GLOBO. Společnost se zabývá výrobou a importem dekorativních domácích svítidel zejména pro subjekty z oblasti stavebnictví a nábytkářského průmyslu. Sídlo společnosti je v Rakousku, distribuční centrum pro střední a východní Evropu je ve slovenském městě Levice.
www.globo-lighting.sk
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky