WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Ruská obchodní společnost OLMA se sídlem v Moskvě implementuje Warehouse Management System SmartStock.WMS

Uh. Hradiště, 12.9.2006

Ruská obchodní společnost OLMA se sídlem v Moskvě, zabývající se distribucí spotřebního a rychloobrátkového zboží na teritoriu Ruska, se rozhodla pro nasazení warehouse management systému SmartStock.WMS Enterprise.

Společnost OLMA se zabývá obchodem se značkovými výrobky a distribucí spotřebního a rychloobrátkového zboží. Její distribuční centrum s rozlohou 5000 m2 se nachází v Moskvě. Hlavním motivem pro implementaci warehouse management systému SmartStock.WMS je získat okamžitý a detailní přehled o aktuálním stavu skladu a minimalizovat množství chyb a záměn při provádění skladových operací a současném dodržování všech parametrů zakázek pro každého zákazníka.

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč.Společnost má certifikát ISO9001:2001.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz

O společnosti OLMA

Společnost OLMA, součást holdingu OLMA, působí na ruském trhu od roku 1994 a zabývá se distribucí značkových výrobků, prodejem exkluzivního, spotřebního a rychloobrátkového zboží. Společnost OLMA má rozvinutou distribuční síť po celém území Ruské federace. Sídlo společnosti je v Moskvě.
www.otk.ru

O společnosti Inwatech

Inwatech, dceřinná společnost holdingu Rial Systems, se úzce specializuje na oblast skladové logistiky a optimalizace skladů s využitím systémů pro řízení skladů (WMS), zařízení a technologií pro automatizaci skladových operací a logistických procesů ve skladech. Inwatech v této oblasti nabízí komplexní portfolio služeb od projektování a modelování skladů, návrhu a analýzy skladových procesů, po výběr, dodávky technologií, integrace systému do podnikového IS, školení personálu a technické podpory. Sídlo společnosti Inwatech je v Moskvě.
www.inwatec.ru
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky