WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Řízený sklad v novém logistickém centru společnosti Intersnack v plném provozu

Společnost Barco, integrátor v oblasti RFID a čárových kódů, úspěšně dokončila implementaci Warehouse Management Systému SmartStock.WMS ve společnosti Intersnack. Po několikaměsíčním testování byl systém předán do rutinního provozu.

Uh. Hradiště, 28.2.2008

Společnost Intersnack, a.s. je největší společností ve výrobě a distribuci bramborových lupínků, specialit, slaného pečiva, oříšků a popcornu v České republice. SmartStock.WMS řídí veškeré skladové operace v novém distribučním centru v obci Choustník. SmartStock.WMS pracuje jako nadstavba podnikového ERP systému Milsoft.

„Od nasazení systému očekáváme výrazný posun v přesnosti práce skladníků a minimalizaci chyb při naskladňování a vychystávání zboží. Pro úspěšný obchod založený na dodávkách do obchodních řetězců je nezbytně nutné 100% správné vykrývání objednávek a dodržování obchodních pravidel pro každého zákazníka. Během 5 měsíců od implementace výrazně poklesla chybovost skladníků, záměny zboží a řešení SmartStock.WMS má na tom významný podíl“, zhodnotil spolupráci Ing. Zdeněk Šíbl, manažer logistiky společnosti Intersnack, a.s.

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč. Společnost má certifikát ISO9001:2001.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz

O společnosti Intersnack

Společnost INTERSNACK a.s. je výrobcem slaných snacků, vedoucí pozici zaujímá v kategoriích bramborových lupínků, specialit, slaného pečiva, oříšků a popcornu. Tyto produkty jsou nabízeny pod čtyřmi obchodními značkami – Bohemia, Chio, Wolf a Pom-Bär. V roce 1999 společnost obdržela ocenění ISO 9001 jako důkaz dodržování vysokých a náročných standardů kvality. Společnost INTERSNACK a.s. je dceřinou společností mezinárodní společnosti Intersnack GmbH, která patří k největším v Evropě.
www.intersnack.cz
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky