WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

RFID studie srovnání výkonnosti RFID UHF Tagů

European EPC Competence Center (EECC) vydalo studii porovnávající výkonnost RFID UHF tagů. Studie si klade za cíl pomoci firmám v orientaci na trhu RFID při výběru vhodných technologií, které budou nejlépe odpovídat požadavkům v daných RFID aplikacích. EECC testovalo 20 pasivních RFID EPC UHF tagů od šesti dodavatelů.

Studie o RFID UHF tazích poskytuje komplexní přehled o vlivu různých materiálů na operativní výkonnost a účinnost 20 různých UHF RFID transpondérů, vyvinutých s ohledem na jejich začlenění do systému EPCglobal, splňující komunikační protokol EPCglobal Class1 Gen2 a standard ISO 18000-6C. Výjimečný rys této studie spočívá v tom, že poprvé zahrnula RFID transpondéry se čtyřmi různými chipy ve frekvenčním pásmu od 800 MHz do 1000 MHz. Elementárním předpokladem pro úspěšnost a kvalitní výsledky studie ve všech testech bylo moderní testovací prostředí EECC, umožňující spolehlivé testování v akusticky izolované komoře nezávisle na RFID čtečkách.

UHF RFID studie srovnává nejdůležitější faktory ovlivňující operativní výkonnost UHF RFID transpondérů. Mezi hlavní výkonnostní parametry patří dosah čtení, spolehlivost a aplikovatelnost na různé materiály. Poznatky o tazích, které RFID tagy se hodí nejlépe pro jaké aplikace je zásadní pro systémové integrátory i zákazníky. Studie poskytuje spolehlivé odpovědi na tyto otázky a její výsledky jsou aplikovatelné pro nasazení RFID technologie po celém světě.

Studie byla sponzorována společnostmi Intel a T-Systems, které podporují EECC v jeho aktivitách a úsilí při šíření znalostí a povědomí o systému EPC a možnostech RFID technologií. Více informací můžete získat na tomto odkazu: http://www.rfidjournal.com/article/view/3468/1/1/

Studie o RFID UHF Tazích v angličtině je k dispozici na tomto odkazu:
RFID UHF Tag Performance Survey

Kontakt:
Tomáš Kubíček, Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel.: +420 572 520 038
e-mail: tkubicek@barco.cz

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč..
www.barco.cz

O European EPC Competence Center (EECC)

European EPC Competence Center (EECC) se sídlem v Neussu podporuje podniky v úspěšném nasazení RFID / EPC při automatizaci a řízení podnikových operací. Toto testovací a výzkumné centrum bylo společně založeno společností GS1 Germany a METRO Group s cílem sdílet své zkušenosti, získané v pilotních projektech s ostatními podniky, dodavateli RFID i servisními firmami z různých oborů i odvětví.
www.eecc.info
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky