WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

RFID seminář: Nové příležitosti pro optimalizaci dodavatelského řetězce, výrobních a logistických procesů

Hledáte příležitosti pro nasazení RFID technologií ve výrobě či logistice? Víte, jaké přínosy očekávat od zavedení RFID? Jaké jsou možnosti využití RFID technologií ve výrobě, skladech a logistice? Jaké jsou náklady na zavedení RFID a jaká jsou technologická omezení?

RFID (radiofrekvenční identifikace) se stává technologickým fenoménem současné doby a novým středem zájmu v souvislosti s novými příležitostmi pro automatickou identifikaci, sledování pohybu zboží, logistických a distribučních jednotek, lokalizaci majetku i osob nejen v logistice a obchodě.

Chcete se dozvědět více o využití RFID technologií? Zúčastněte se semináře:
RFID - nové příležitosti pro optimalizaci dodavatelského řetězce, výrobních a logistických procesů.

Seminář připravila společnost Barco, integrátor v oblasti RFID a čárových kódů. Cílem semináře je představit účastníkům současné možnosti a využití RFID, přiblížit existující technologie a standardy pro RFID a prostřednictvím svých technologických partnerů prezentovat praktické příklady nasazení RFID technologií v logistice a výrobě.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 22.6.2006 v hotelu CORINTHIA PANORAMA v Praze.

Vaši účast prosím potvrďte do 15.6.2006 na email: sales@barco.cz

Seminář podpořily společnosti PSC a ARGOX. Technologickými partnery semináře jsou společnosti PSC, ALIEN TECHNOLOGY, Zebra Technologies a sdružení GS1 Czech Republic. Mediálními partnery jsou ITsystems, SKLADUJ.CZ, Systemonline.CZ a AUTOMA.

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

O technologii RFID

RFID je zkratka pro Radio Frequency Identification (radiofrekvenční identifikace). RFID je bezdotyková automatická identifikace sloužící k přenosu a ukládání dat pomocí elektromagnetických vln. Mezi základní RFID komponenty pro ukládání a přenos informací patří čip (tag), umístěný na plastové podložce a spojený se spirálovou anténou, pomocí které komunikuje se snímačem, EPC kód (Electronic Product Code), jednoznačně identifikující daný tag, potažmo tedy výrobek či přepravní balení, snímač s anténou, elektronické zařízení, které přes anténu zprostředkovává komunikaci s tagy a čte uložený EPC kód a a softwarové vybavení (middleware), které filtruje a překládá data pro použití v informačním systému. Čtecí zařízení může mít fixní podobu v podobě např. RFID brány nebo mobilní ve formě datového terminálu / snímače. Úlohu standardizační organizace zajišťuje sdružení EPCglobal. Mezi členy EPCglobal dnes patří stovky renomovaných světových firem z řad obchodních firem, výrobců zboží i technologických firem.

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti integrace čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií do podnikových IS. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock WMS pro on-line řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč.
www.barco.cz
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky