WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Barco otevřelo pobočku v Praze

Společnost BARCO, integrátor v oblasti čárových kódů a RFID otevřela pobočku v Praze. Hlavním motivem je být blíže k zákazníkům a nastartovat další rozvoj firmy.

Uh. Hradiště, 19.3.2007

Nová pobočka nabízí zákazníkům produkty v oblasti integrace RFID, čárových kódů, bezdrátových WiFi sítí a systémů pro online řízení skladů – Warehouse Management System SmartStock.WMS, vlajkový produkt společnosti Barco.

„Založení pobočky v Praze je vyústěním dynamického rozvoje v posledních letech. Udělali jsme důležitý a nezbytný krok směrem k zákazníkům a dalšímu rozvoji firmy“, shrnul hlavní důvody Ing. Miroslav Pípal, jednatel společnosti Barco. „Zejména trh RFID technologií zaznamenal v posledních letech výrazný posun. Naším cílem je být v místě, kde je největší poptávka po těchto technologiích a kde se budou realizovat první pilotní projekty“.

Vedoucím pobočky byl jmenován Petr Kubát, manažer s více než pětiletými zkušenostmi s řízením firmy v oblasti IT. Pobočka má sídlo administrativním komplexu 4D CENTER, který prošel kompletní rekonstrukcí a revitalizací. Komplex se nachází na Praze 10 mezi ulicemi Kodaňská, Kavkazská a Moldavská v těsné blízkosti obchodního komplexu "EDEN" a sportovního areálu SLAVIA Praha. „Administrativní komplex nabízí dobré technické vybavení, široký rozsah a kvalitu poskytovaných služeb. Do budoucna plánujeme náš pražský tým dále rozšiřovat a tento komplex nám vytváří adekvátní zázemí pro náš další rozvoj“, dále objasnil Pípal.

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč.
www.barco.cz

O systému SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletním „bezpapírovým“ řešením pro online řízení skladů, který pracuje jako nadstavba skladové evidence v podnikovém IS. Systém je založen na jednoznačné identifikaci zboží, manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových kódů. Aplikace je napsána výhradně pro použití mobilních terminálů se snímačem čárových kódů pracujících v bezdrátové WiFi síti. SmartStock.WMS optimalizuje všechny operace, pohyb pracovníků po skladu a zároveň kontroluje korektnost všech operací čtením odpovídajících čárových kódů a výrazným způsobem zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly při práci ve skladu. SmartStock.WMS je vystavěn na moderní platformě Microsoft .NET, která je spolu s architekturou systému zárukou mimořádné flexibility systému a rychlé implementace do IS.
www.smartstock.cz
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky